Print

I produktomrĂĽdet Print er vi stolte av ĂĽ kunne tilby alle typer
printløsninger fra noen av verdens mest anerkjente produsenter.
Levert med førsteklasses lokal service og kompetanse.

Les mer
Display

I produktomrĂĽdet Display har vi lagt alle produkter relatert
til skjerm for presentasjon av budskap. Arenareklame,
digital skilting. BĂĽde selve skjermene og systemene bak.

Les mer
IT

Assist leverer alt du trenger til kontoret.
Hardware, software, post- og papir, E-post, IT-drift i skyen og profilering
Alt pĂĽ et sted og pĂĽ en mĂĽnedlig faktura.

Les mer

Vi er Assist

Haugesund

Smedasundet 98
5525 Haugesund

Kalle Snarheim

Daglig leder

kalle@assist.no

47 04 26 91

Johannes Helgeland

Leder display

johannes@assist.no

928 99 910

Torgeir Hanstveit

Leder print

torgeir@assist.no

982 29 464

Maiken Irene Handeland

Administrasjon og salg

maiken@assist.no

99 53 96 32

Andreas Olsson

Salgsleder

andreas@assist.no

95 78 16 69

Hans Kristian Madsen

Prosjektleder

hans.kristian@assist.no

900 25 553

Tom Erik Bringedal

Prosjektleder

tom-erik@assist.no

907 91 161

Gøran Finshus

Prosjektleder

goran@assist.no

48 02 33 85

Joakim VĂĽge Nilsen

Kundekonsulent

joakim@assist.no

98 83 47 13

Markus Sørhaug

Servicemedarbeider IKT

markus@assist.no

907 12 390

Jonas Osnes

IKT LĂŚrling

jonas@assist.no

Stig Halleraker

Serviceleder AV

stig@assist.no

900 20 114

Vivian Gregersen Bua

Servicemedarbeider IKT

vivian@assist.no

47 82 11 61

Mads AndrĂŠ Hollekim Hamre

AV montør

mads@assist.no

45 20 96 84

Harald Postmyr Aspelund

AV Montør

harald.aspelund@assist.no

91898077

Jon Arnold Log

Servicekonsulent

jal@assist.no

Øyvind Smith Olsen

Servicekonsulent

oso@assist.no

Eric Andre Meyer

Servicetekniker

eric@assist.no

Karen Aarebrodt

Servicemedarbeider

karen@assist.no

Lene Ristesund

Servicemedarbeider

lene@assist.no

93649406

Oslo

Hallagerbakken 110
1256 O
slo

Poyan Emamdost Myhre

Daglig leder

poyan@assist.no

92270336

Stavanger

Anders Epland

Daglig leder

anders@assist.no

992 44 688

Kristiansand

Kartheia 5
4626 Kristiansand
Telefon 38 10 30 20

Per S. Ekra

Daglig leder/salg

per@assist.no

90 78 60 53

Viggo Thomassen

Salg

viggo@assist.no

95 05 80 04

Daniel Epland

Salgskonsulent AV

daniel@assist.no

975 62 505

Adrian Holseter Elverum

Salgskonsulent

adrian@assist.no

95 55 20 25

Harald Fjell

Serviceleder

harald@assist.no

95 78 99 75

Tor O. Andreassen

Service/IT

tor@assist.no

95 78 99 65

Øystein Førland

Service/IT

oystein@assist.no

91 79 52 24

Olaf ElgsĂŚther

Service/IT

olaf@assist.no

99 09 02 59

Odda

Smelteverket 57
5750 Odda

Erik Hultstrand

Teknisk & salg, avd. Odda

erik@assist.no

48 02 75 12