Print

I produktomrÄdet Print er vi stolte av Ä kunne tilby alle typer
printlĂžsninger fra noen av verdens mest anerkjente produsenter.
Levert med fĂžrsteklasses lokal service og kompetanse.

Les mer
Display

I produktomrÄdet Display har vi lagt alle produkter relatert
til skjerm for presentasjon av budskap. Arenareklame,
digital skilting. BĂ„de selve skjermene og systemene bak.

Les mer
IT

Assist leverer alt du trenger til kontoret.
Hardware, software, post- og papir, E-post, IT-drift i skyen og profilering
Alt pÄ et sted og pÄ en mÄnedlig faktura.

Les mer

Vi er Assist

Haugesund

Smedasundet 98
5525 Haugesund

Kalle Snarheim

Daglig leder

kalle@assist.no

47 04 26 91

Johannes Helgeland

Leder display

johannes@assist.no

928 99 910

Torgeir Hanstveit

Leder print

torgeir@assist.no

982 29 464

Maiken Irene Handeland

Administrasjon og salg

maiken@assist.no

99 53 96 32

Andreas Olsson

Salgsleder

andreas@assist.no

95 78 16 69

Hans Kristian Madsen

Kundekonsulent

hans.kristian@assist.no

900 25 553

Tom Erik Bringedal

Kundekonsulent

tom-erik@assist.no

907 91 161

Markus SĂžrhaug

Servicemedarbeider IKT

markus@assist.no

907 12 390

Stig Halleraker

Serviceleder AV

stig@assist.no

900 20 114

Vivian Gregersen Bua

Servicemedarbeider IKT

vivian@assist.no

47 82 11 61

Stian Valand-Lie

AV tekniker

stian@assist.no

936 78 385

Henning Vegrim

Systemkonsulent

henning@assist.no

92042729

Jon Arnold Log

Servicekonsulent

jal@assist.no

Øyvind Smith Olsen

Servicekonsulent

oso@assist.no

Kristiansand

Dronningens gate 33
4610 Kristiansand

Per S. Ekra

Daglig leder/salg

per@assist.no

90 78 60 53

Viggo Thomassen

Salg

viggo@assist.no

95 05 80 04

Harald Fjell

Serviceleder

harald@assist.no

95 78 99 75

Tor O. Andreassen

Service/IT

tor@assist.no

95 78 99 65

Øystein FÞrland

Service/IT

oystein@assist.no

91 79 52 24

Odda

Eitrheimsvegen 10
5750 Odda

Erik Hultstrand

Teknisk & salg, avd. Odda

erik@assist.no

48 02 75 12