I produktområdet Print er vi stolte av å kunne tilby alle typer printløsninger fra noen av verdens mest anerkjente produsenter. Levert med førsteklasses lokal service og kompetanse.

Mer om Assist Print

I produktområdet Display har vi lagt alle produkter relatert til skjerm for presentasjon av budskap. Arenareklame, digital skilting. Både selve skjermene og systemene bak.

Mer om Assist Display

Assist Office er vårt produktområde for alt du trenger til kontoret. Hardware, software, post- og papir, E-post, IT-drift i skyen og profilering Alt på et sted og på en månedlig faktura.

Mer om Assist Office

Assist i samarbeid med Telenor og Telekjeden leverer en komplett løsning innen telecom til deg og din bedrift. La oss være din «one-stop-shop» på Tele.

Mer om Assist Tele

Assist ønsker å være en partner med et innovativt tankesett og som setter kundens behov fremst. Assist Pluss er vårt kundeprogram som gir deg som kunde en unik fleksibilitet og skalerbarhet for deg som kunde ettersom behovene endres.

Mer om Assist Pluss

Vi er Assist

Vi har aldri påstått at vi kan alt. Men med så mange gode leverandører og samarbeidspartnere er vi sikre på at vi kjenner noen som kan.
Det er derfor vi sier – Kan vi så skal vi. Kan vi ikke, kjenner vi noen som kan.

James Persson

Daglig leder / partner

james@assist.no

982 29 460

Johannes Helgeland

Kundekonsulent / partner

johannes@assist.no

928 99 910

Karl Erik Snarheim

Kundekonsulent / partner

kalle@assist.no

47 04 26 91

Torgeir Hanstveit

Kundekonsulent / partner

torgeir@assist.no

982 29 464

Jonas Våge

Kundekonsulent

jonas@assist.no

92 45 90 76

Hans Kristian Madsen

Kundekonsulent

madsen@assist.no

900 25 553

Andreas Olsson

Kundekonsulent

andreas@assist.no

95 78 16 69

Maiken Irene Handeland

Administrasjon & salg

maiken@assist.no

99 53 96 32

Markus Sørhaug

Servicemedarbeider

markus@assist.no

907 12 390

Erik Hultstrand

Teknisk & salg, avd. Odda

erik@assist.no

48 02 75 12