Print

I produktomrĂĽdet Print er vi stolte av ĂĽ kunne tilby alle typer
printløsninger fra noen av verdens mest anerkjente produsenter.
Levert med førsteklasses lokal service og kompetanse.

Les mer
Display

I produktomrĂĽdet Display har vi lagt alle produkter relatert
til skjerm for presentasjon av budskap. Arenareklame,
digital skilting. BĂĽde selve skjermene og systemene bak.

Les mer
IT

Assist leverer alt du trenger til kontoret.
Hardware, software, post- og papir, E-post, IT-drift i skyen og profilering
Alt pĂĽ et sted og pĂĽ en mĂĽnedlig faktura.

Les mer

Dette er oss i Assist

Kalle Snarheim

kalle@assist.no

47 04 26 91

Johannes Helgeland

johannes@assist.no

928 99 910

Torgeir Hanstveit

torgeir@assist.no

982 29 464

Maiken Irene Handeland

maiken@assist.no

99 53 96 32

Andreas Olsson

andreas@assist.no

95 78 16 69

Hans Kristian Madsen

hans.kristian@assist.no

900 25 553

Tom Erik Bringedal

tom-erik@assist.no

907 91 161

Gøran Finshus

goran@assist.no

48 02 33 85

Markus Sørhaug

markus@assist.no

907 12 390

Jonas Osnes

jonas@assist.no

Stig Halleraker

stig@assist.no

900 20 114

Silje Salomonsen

silje@assist.no

41330750

Vivian Gregersen Bua

vivian@assist.no

47 82 11 61

Mads AndrĂŠ Hollekim Hamre

mads@assist.no

45 20 96 84

Harald Postmyr Aspelund

harald.aspelund@assist.no

91898077

Jon Arnold Log

jal@assist.no

Øyvind Smith Olsen

oso@assist.no

Eric Andre Meyer

eric@assist.no

Karen Aarebrodt

karen@assist.no

Lene Ristesund

lene@assist.no

93649406

Thomas Fjellby

thomas@assist.no

90182011

Poyan Emamdost Myhre

poyan@assist.no

92270336

Cecilie Helleswiik

cecilie@assist.no

93268367

Morten Strømø

morten@assist.no

95298720

Per S. Ekra

per@assist.no

90 78 60 53

Viggo Thomassen

viggo@assist.no

95 05 80 04

Daniel Epland

daniel@assist.no

975 62 505

Harald Fjell

harald@assist.no

95 78 99 75

Tor O. Andreassen

tor@assist.no

95 78 99 65

Øystein Førland

oystein@assist.no

91 79 52 24

Olaf ElgsĂŚther

olaf@assist.no

99 09 02 59

Lutz Harkensee

lutz@assist.no

982 83 448

Erik Hultstrand

erik@assist.no

48 02 75 12