I produktomrÄdet Print er vi stolte av Ä kunne tilby alle typer printlÞsninger fra noen av verdens mest anerkjente produsenter. Levert med fÞrsteklasses lokal service og kompetanse.

Mer om Assist Print

I produktomrÄdet Display har vi lagt alle produkter relatert til skjerm for presentasjon av budskap. Arenareklame, digital skilting. BÄde selve skjermene og systemene bak.

Mer om Assist Display

Assist Office er vÄrt produktomrÄde for alt du trenger til kontoret. Hardware, software, post- og papir, E-post, IT-drift i skyen og profilering Alt pÄ et sted og pÄ en mÄnedlig faktura.

Mer om Assist Office

Assist Þnsker Ä vÊre en partner med et innovativt tankesett og som setter kundens behov fremst. Assist Pluss er vÄrt kundeprogram som gir deg som kunde en unik fleksibilitet og skalerbarhet for deg som kunde ettersom behovene endres.

Mer om Assist Pluss

Vi er Assist

Karl Erik Snarheim

Daglig leder / partner

kalle@assist.no

47 04 26 91

Johannes Helgeland

Leder display / partner

johannes@assist.no

928 99 910

Torgeir Hanstveit

Leder print / partner

torgeir@assist.no

982 29 464

Maiken Irene Handeland

Administrasjon og salg

maiken@assist.no

99 53 96 32

Hans Kristian Madsen

Kundekonsulent

madsen@assist.no

900 25 553

Andreas Olsson

Kundekonsulent

andreas@assist.no

95 78 16 69

Kenneth Vikse

Kundekonsulent

kenneth@assist.no

92818836

Markus SĂžrhaug

Servicemedarbeider IKT

markus@assist.no

907 12 390

Stig Halleraker

Serviceleder AV

stig@assist.no

900 20 114

Vivian Gregersen Bua

Servicemedarbeider IKT

vivian@assist.no

47 82 11 61

Stian Valand-Lie

Servicemedarbeider AV

stian@assist.no

936 78 385

Erik Hultstrand

Teknisk & salg, avd. Odda

erik@assist.no

48 02 75 12